Kamienie dla osób prywatnych

Kamienie dla osób prywatnych

Szukasz rzadkiego klejnotu z własną historią i gwarancją pochodzenia?
A może chciałbyś nietuzinkową biżuterię, zaprojektowaną wyłącznie dla Ciebie?

Powiedz jakich kamieni szukasz, a my przedstawimy Ci najlepszą z ofert, dostosowując ją do Twojego budżetu.

HARDLEO Sp. z o.o. realizuje usługi typu “concierge” skierowane do klientów indywidualnych. Oferta obejmuje indywidualny dobór, zakupy kamieni szlachetnych w imieniu Klienta lub pośredniczenie w zakupie kamieni szlachetnych i biżuterii. Ponadto pomagamy w opracowaniu unikalnej biżuterii autorskiej, zaprojektowanej i wykonanej wyłącznie dla naszego Klienta. Specjalizujemy się również w dostawach pojedynczych kamieni o niestandardowych szlifach dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania.

Znajdziemy dla Ciebie wymarzony kamień, nawet na końcu świata!.

Współpracujemy z kopalniami, centrami handlu i brokerami z różnych stron świata, którzy monitorują dostępność ofert 24/7. Dzięki temu realizujemy różnorodne zamówienia na kamienie szlachetne (m.in. rubin, szmaragd, szafir, tanzanit, opal i inne), a nasi Klienci otrzymują indywidualną usługę i niższą cenę.

Wybierz kamień z naszej oferty. Zaprojektujemy dla Ciebie unikalną biżuterię.

Turmalin (tourmaline) - Rubelit (rubelite)
Jakie usługi oferuje HARDLEO?
HARDLEO oferuje konsultacje profesjonalistów i doradztwo zakupowe, dostosowane do wymogów Klienta. Projektujemy i wykonujemy również indywidualną biżuterię, na specjalne zamówienie Klienta.
Dysponuję budżetem i chciałbym zakupić kamienie, ale nie nie znam się na nich.
Zachęcamy do kontaktu z HARDLEO. Indywidualna konsultacja z naszymi ekspertami na pewno rozjaśni wiele wątpliwości związanych z zakupem kamieni. A kiedy znajdziesz już ten idealny, HARDLEO wraz z zaprzyjaźnionymi jubilerami może zaprojektować i wykonać dla Ciebie indywidualną biżuterię.
Dlaczego oferujecie niższe ceny na rynku jubilerskim?
Nasze usługi nie są skierowane do masowego odbiorcy. Nie posiadamy sklepów stacjonarnych, nie utrzymujemy więc drogiej infrastruktury handlowej. Ponadto współpraca bezpośrednio z kopalniami, centrami handlu i obróbki surowca, oraz brokerami na całym świecie umożliwia nam wynegocjowanie najniższej ceny dla Klienta i zagwarantowanie indywidualnej usługi concierge.
Jakie kamienie Concierge może pomóc mi kupić?
HARDLEO specjalizuje się w zakupie kamieni półszlachetnych, kolorowych kamieni szlachetnych, takich jak: rubiny, szafiry, szmaragdy, tanzanity i inne rzadkie okazy na zamówienie klienta. Nie pośredniczymy w zakupie nielegalnych dóbr luksusowych, takich jak kość słoniowa, muszle i koral. Nie poszukujemy też kamieni w rejonach objętych wojną lub tych pochodzących z nielegalnego źródła. Wszystkie kamienie są legalnie importowane do kraju docelowego wraz z certyfikatem ich autentyczności, poświadczonym przez międzynarodowe laboratoria gemmologiczne.

Pamiętaj!
Cena naszych usług może być nawet do 70% niższa
niż w sklepach znanych marek.