fbpx

Szukasz rzadkiego klejnotu z własną historią i gwarancją pochodzenia? A może chciałbyś nietuzinkową biżuterię, zaprojektowaną wyłącznie dla Ciebie?

Powiedz jakich kamieni szukasz, a my przedstawimy Ci najlepszą z ofert, dostosowując ją do Twojego budżetu.

HARDLEO Sp. z o.o. realizuje usługi typu “concierge” skierowane do klientów indywidualnych. Oferta obejmuje indywidualny dobór, zakupy kamieni szlachetnych w imieniu Klienta lub pośredniczenie w zakupie kamieni szlachetnych i biżuterii. Ponadto pomagamy w opracowaniu unikalnej biżuterii autorskiej, zaprojektowanej i wykonanej wyłącznie dla naszego Klienta.

Specjalizujemy się również w dostawach pojedynczych kamieni o niestandardowych szlifach dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania.

Znajdziemy dla Ciebie wymarzony kamień, nawet na końcu świata!

Naszym największym atutem jest bezpośredni dostęp do złóż surowców oraz szlifierni, gdzie każdy kamień poddawany jest precyzyjnej kalibracji ręcznej lub komputerowej. Nasza tolerancja znajduje się w przedziale od +/- 0.2 mm, co gwarantuje idealne dopasowanie kamieni do produkowanej biżuterii na skalę masową.Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami na świecie certyfikującymi kamienie kolorowe.

Wybierz kamień z naszej oferty,

a My zaprojektujemy dla Ciebie unikalną biżuterię.

Pamiętaj! Cena naszych usług może być nawet do 70% niższa niż w sklepach znanych marek.

Pytania i Odpowiedzi

Złoty pierścionek 14K z centralnym, naturalnym szafirem cejlońskim o masie 0.99 ct. i 14 satelitarnymi brylantami o łącznej masie 0.285 cts.

Jakie usługi oferuje HARDLEO?

HARDLEO oferuje konsultacje profesjonalistów i doradztwo zakupowe, dostosowane do wymogów Klienta. Projektujemy i wykonujemy również indywidualną biżuterię, na specjalne zamówienie Klienta.

Dysponuję budżetem i chciałbym zakupić kamienie, ale nie nie znam się na nich.

Zachęcamy do kontaktu z HARDLEO. Indywidualna konsultacja z naszymi ekspertami na pewno rozjaśni wiele wątpliwości związanych z zakupem kamieni. A kiedy znajdziesz już ten idealny, HARDLEO wraz z zaprzyjaźnionymi jubilerami może zaprojektować i wykonać dla Ciebie indywidualną biżuterię.

Dlaczego oferujecie niższe ceny na rynku jubilerskim?

Nasze usługi nie są skierowane o masowego odbiorcy. Nie posiadamy sklepów stacjonarnych, nie utrzymujemy więc drogiej infrastruktury handlowej. Ponadto współpraca bezpośrednio z kopalniami, centrami handlu i obróbki surowca, oraz brokerami na całym świecie umożliwia nam wynegocjowanie najniższej ceny dla Klienta i zagwarantowanie indywidualnej usługi concierge.

Jakie kamienie pomożecie mi kupić?

HARDLEO specjalizuje się w zakupie kolorowych kamieni szlachetnych, takich jak: rubiny, szafiry, szmaragdy i inne rzadkie okazy kamieni ozdobnych i drogocennych na zamówienie klienta. Nie pośredniczymy w zakupie nielegalnych dóbr luksusowych, takich jak kość słoniowa, muszle i koral. Nie poszukujemy też kamieni w rejonach objętych wojną lub tych pochodzących z nielegalnego źródła. Wszystkie kamienie są legalnie importowane do kraju docelowego wraz z certyfikatem ich autentyczności, poświadczonym przez międzynarodowe laboratoria gemmologiczne.

Projekt i wykonanie pierścionka z białego złota 18K o masie 6.90 grama z centralnym, naturalnym szmaragdem zambijskim o masie 4.91 ct. i 28 satelitarnymi brylantami VVS o łącznej masie 0.58 cts.

Projekt i wykonanie wisiorka ze srebra z bardzo rzadką inkluzją termita w bursztynie bałtyckim. Wisiorek wykonany na zamówienie klienta z Azji.

Chcę zapisać się na newsletter, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach i produktach przesyłanych przez HARDLEO Sp. z o.o., ul. Moniuszki 30A, 41-400 Mysłowice. Zgodę będę mógł w każdej chwili wycofać.

FreshMail.pl
 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl