Tanzanit, Owalny, 9.77 x 7.77 mm

Naturalny tanzant, owalny o wymiarach 9.77 x 7.77 mm i intensywnej, granatowo-purpurowej barwie. Kamień klasy AAA. Masa kamienia: 2.53 ct.

* Zdjęcia kamieni wykonane są w technice macro. Wszelkie niedoskonałości kamieni np. wrostki czy inkluzje, widoczne na powiększonym zdjęciu zazwyczaj niedostrzegalne są tzw. nieuzbrojonym okiem. Również barwa kamienia może nieznacznie różnić się od oryginalnej z powodu ograniczeń technologicznych samej fotografii oraz używanych ekranów.


WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z FIRMAMI


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz z opakowaniem i ubezpieczeniem to 22 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale [ Odstąpienie od umowy ].

Rodzaj szlifu: fasetowy
Kształt: owalny
Wymiary: 9 x 7 mm, 10 x 8 mm
Przeźroczystość: przeźroczysty
Barwa: granatowy, purpurowy
Traktowanie: wygrzewanie
Pochodzenie: Tanzania