Topaz - London Blue, Poduszka, 10 mm

Topaz w barwie London Blue (kobaltowa), w kształcie tzw. "poduszki" (podstawa kwadratu z zaokrąglonymi narożami) o wymiarze 10x10 mm (+/- 0.2 mm). Średnia masa kamienia: ok. 5.21 ct.

  • Kod: 2304-013-CUS10
  • Dostępność: Dostępny Dostępny  (2 szt)

Jeśli jesteś projektantem biżuterii, reprezentujesz zakład złotniczy lub firmę jubilerską, zarejestruj się w naszym systemie, aby zobaczyć ceny.

Uwaga! Współpracujemy tylko z firmami jubilerskimi w usłudze B2B.
Nie obsługujemy klientów indywidualnych.


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do czwartku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz z specjalistycznym opakowaniem i ubezpieczeniem to 25 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale Odstąpienie od umowy.

Rodzaj szlifu: fasetowy
Kształt: poduszka
Wymiary: 10.00 mm, 10x10 mm
Przeźroczystość: przeźroczysty
Barwa: niebieski
Traktowanie: naświetlanie
Pochodzenie: Brazylia