Kamień księżycowy, Okrągły, 6 mm, Fasetowany

Naturalny kamień księżycowy, fasetowany, okrągły o średnicy 6 mm (+/- 0.2 mm). Pochodzenie: region Bihar, Indie. Średnia masa kamienia: ok. 0,77 ct.

  • Kod: 2110B-003-RD6
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

Ceny kamieni oparte są o kurs USD. Współpracujemy tylko z firmami jubilerskimi w usłudze B2B. Nie obsługujemy klientów indywidualnych.

Jeśli jesteś projektantem biżuterii, reprezentujesz zakład złotniczy lub firmę jubilerską, zarejestruj się w naszym systemie.


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz z opakowaniem i ubezpieczeniem to 22 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale Odstąpienie od umowy.

Rodzaj szlifu: fasetowy
Kształt: okrągły
Wymiary: 6.00 mm
Przeźroczystość: przeświecający
Barwa: bezbarwny
Traktowanie: niepoprawiany
Pochodzenie: Indie