Kamień księżycowy, Owalny, 6x4 mm

Wysokiej klasy kamień księżycowy, owalny o wymiarach 6x4 mm (+/- 0.2 mm), pochodzący ze słynnej kopalni Bihar w Indiach. Masa: ok. 0.59 ct.

  • Kod: 1901-010-OV6X4
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

* Zdjęcia kamieni wykonane są w technice macro. Wszelkie niedoskonałości kamieni np. wrostki czy inkluzje, widoczne na powiększonym zdjęciu zazwyczaj niedostrzegalne są tzw. nieuzbrojonym okiem. Barwa kamienia może nieznacznie różnić się od oryginalnej z powodu ograniczeń technologicznych samej fotografii oraz używanych ekranów.

Współpracujemy tylko z firmami jubilerskimi w usłudze B2B. Nie obsługujemy klientów indywidualnych. Jeśli jesteś projektantem biżuterii, reprezentujesz zakład złotniczy lub firmę jubilerską, zarejestruj się w naszym systemie.


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz z opakowaniem i ubezpieczeniem to 22 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale [ Odstąpienie od umowy ].

Rodzaj szlifu: kaboszonowy
Kształt: owalny
Wymiary: 6x4 mm
Przeźroczystość: przeźroczysty
Barwa: bezbarwny
Traktowanie: niepoprawiany
Pochodzenie: Indie