Szafir - Off Shade, Okrągły, 4.5 mm

Szafiry o średnicy ok. 4.5 mm (+/- 0.30 mm). Szafiry o nietypowej barwie (tzw. off shade / parti / tint). Masa kamieni ok. 0.47 ct./szt.

  • Kod: 2110-A-005-RD4.5
  • Dostępność: Produkt dostępny od ręki Produkt dostępny od ręki  (60 szt)

Z powodu dużej liczby zamówień, czas procedowania zamówienia może ulec wydłużeniu.

Jeśli jesteś projektantem biżuterii, reprezentujesz zakład złotniczy lub firmę jubilerską, zarejestruj się w naszym systemie, aby zobaczyć ceny.

 


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do czwartku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz ze specjalistycznym opakowaniem i ubezpieczeniem to 25 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wyjątek stanowią diamenty laboratoryjne, które w widoczny sposób są opisane. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale Odstąpienie od umowy.

Rodzaj szlifu: fasetowy
Kształt: okrągły
Wymiary: 4.50 mm
Przeźroczystość: przeźroczysty
Barwa: fantazyjny, * off shade
Traktowanie: dyfuzja
Pochodzenie: Australia