Szmaragd, Okrągły, 1.50 mm

Naturalny szmaragd zambijski, okrągły o średnicy 1.50 (+/- 0.05 mm). Średnia masa kamienia: ok. 0.015 ct. (~ 70 szt./ct.)

  • Kod: 2109A-RD1.50
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

Ceny kamieni oparte są o kurs USD. Współpracujemy tylko z firmami jubilerskimi w usłudze B2B. Nie obsługujemy klientów indywidualnych.

Jeśli jesteś projektantem biżuterii, reprezentujesz zakład złotniczy lub firmę jubilerską, zarejestruj się w naszym systemie.


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz z opakowaniem i ubezpieczeniem to 22 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale Odstąpienie od umowy.

Rodzaj szlifu: fasetowy
Kształt: okrągły
Wymiary: 1.50 mm
Przeźroczystość: przeźroczysty
Barwa: zielony
Traktowanie: olejowanie
Pochodzenie: Zambia