Szmaragd, Ośmiokąt, 6.25 mm

Naturalny szmaragd zambijski o mocnej, zielonej barwie. Kamień w kształcie (formie) ośmiokąta o podstawie kwadratu i wymiarach 6.43 x 6.30 x 4.38 mm. Masa kamienia: 1.39 ct. Kamień olejowany F1. Certyfikat Międzynarodowego Centrum Gemmologicznego Indii (IIGJ, GTL).

  • Kod: 2206-009-B-OCT6
  • Numer certyfikatu: M4960CA167905
  • Dostępność: Produkt dostępny od ręki Produkt dostępny od ręki  (1 szt)

Z powodu dużej liczby zamówień, czas procedowania zamówienia może ulec wydłużeniu.

Jeśli jesteś projektantem biżuterii, reprezentujesz zakład złotniczy lub firmę jubilerską, zarejestruj się w naszym systemie, aby zobaczyć ceny.

 


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do czwartku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz ze specjalistycznym opakowaniem i ubezpieczeniem to 25 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wyjątek stanowią diamenty laboratoryjne, które w widoczny sposób są opisane. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale Odstąpienie od umowy.

Rodzaj szlifu: fasetowy
Kształt: ośmiokąt
Wymiary: 6.00 mm
Przeźroczystość: przeźroczysty
Barwa: zielony
Traktowanie: olejowanie
Pochodzenie: Zambia