Szmaragd, Ośmiokąt, 7x5 mm

Naturalny szmaragd zambijski o bardzo intensywnej barwie w kształcie (formie) ośmiokąta o wymiarach: 6.89 x 4.96 x 3.32 mm. Masa kamienia: 0.91 ct. Kamień posiada certyfikat IIGJ (GTL).

  • Kod: 2206-009-OCT7X5-D
  • Numer certyfikatu: M4960CA167906
  • Dostępność: Dostępny Dostępny  (1 szt.)

Jeśli jesteś projektantem biżuterii, reprezentujesz zakład złotniczy lub firmę jubilerską, zarejestruj się w naszym systemie, aby zobaczyć ceny.

Uwaga! Współpracujemy tylko z firmami jubilerskimi w usłudze B2B.
Nie obsługujemy klientów indywidualnych.


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do czwartku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz z specjalistycznym opakowaniem i ubezpieczeniem to 25 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale Odstąpienie od umowy.

Rodzaj szlifu: fasetowy
Kształt: ośmiokąt
Wymiary: 7x5 mm
Przeźroczystość: przeźroczysty
Barwa: zielony
Traktowanie: olejowanie
Pochodzenie: Zambia