Szmaragd, Owalny, 8x6 mm

Naturalny szmaragd zambijski o intensywnej barwie, owalny o wymiarach 8.75 x 6.29 x 3.50 mm. Masa kamienia: 1.35 ct. Kamień posiada certyfikat IIGJ (GTL).

  • Kod: 2206-009-OV8X6-C
  • Numer certyfikatu: M4960CA167907
  • Dostępność: Produkt dostępny od ręki Produkt dostępny od ręki  (1 szt.)

Z powodu dużej liczby zamówień, czas procedowania zamówienia może ulec wydłużeniu.

Jeśli jesteś projektantem biżuterii, reprezentujesz zakład złotniczy lub firmę jubilerską, zarejestruj się w naszym systemie, aby zobaczyć ceny.

 


Wysyłkę realizujemy w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania wpłaty. Pracujemy tylko w dni robocze (od poniedziałku do czwartku). Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt wysyłki wraz ze specjalistycznym opakowaniem i ubezpieczeniem to 25 zł brutto. Wszystkie zamówienia powyżej 300 zł - wysyłka GRATIS.

W Naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie kamienie naturalne. Nie oferujemy kamieni syntetycznych. Wyjątek stanowią diamenty laboratoryjne, które w widoczny sposób są opisane. Wszystkie, ewentualne metody traktowania kamieni, znajdują w jego specyfikacji poniżej.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegóły warunków znajdują się w dziale Odstąpienie od umowy.

Rodzaj szlifu: fasetowy
Kształt: owalny
Wymiary: 8x6 mm
Przeźroczystość: przeźroczysty
Barwa: zielony
Traktowanie: olejowanie
Pochodzenie: Zambia